Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną na uroczyste zakończenie roku szkolnego, które odbędzie się w najbliższy piątek (26 czerwca). To wyjątkowy moment, w którym podsumujemy minione miesiące pracy, wręczymy wyróżnienia i oficjalnie powitamy wakacje.
Harmonogram uroczystości:
godz. 8:00 – Msza Święta w kościele parafialnym.
godz. 9:00 – Oficjalna akademia na boisku przyszkolnym (następnie spotkania z wychowawcami w klasach).
Przypominamy uczniom o obowiązującym stroju galowym.